Eau de Parfum, Eau de Toilette, Eau de Cologne – саме так позначають концентрацію ароматичних речовин у складі парфумерної продукції. І це не просто так, все залежить від місткості ароматичних речовин, вірніше їх % відносно до спирту.

Обери свій запах - BEAU Sansy

·  EAU DE COLOGNE (колонь, або одеколон) містить 3-5% ароматичних речовин відносно до спирту.

Аромати в концентрації Eau de Cologne (EdC) з’явилися в кінці XIX століття після початку використання синтетичних речовин в парфумерії. Бренди стали пропонувати легкі версії своїх популярних парфумів, щоб зробити їх вартість демократичною і збільшити обсяг продукту. Їх формули містять більше яскравих верхніх нот. Переважно ці аромати легші і дуже приємні в ціні тому, їх можна використовувати на любу частину тіла, що освіжить та зробить кожен ваш рух охоплений легким ароматом.

· EAU DE TOILETTE (туалетна вода) – 5-12%  ароматичних речовин відносно до спирту.

Eau de Toilette (EdT), являє собою перевірену часом форму аромату для тих, хто любить мати багато різних запахів в свому асортиметні – це прекрасний варіант, адже туалетна вода може триматись навіть до 12 годин, а її цінова категорія значно відрізняється від парфумів. Туалетна вода призначена для застосування в повсякденному житті, в той час як Extrait de Parfum використовується в якості вечірнього варіанту. Якщо аромат виходить в декількох концентраціях, то, швидше за все, Eau de Toilette буде більш свіжою, з акцентом на верхні ноти, що створить асоціацію жвавості та наповненості життям.

·  EAU DE PARFUM (парфумована вода) – 12-20% ароматичних речовин відносно до спирту.

Сьогодні концентрація Eau de Parfum (EdP) вважається найпоширенішою і часто найвищою формою аромату, особливо в широкому продажі в магазинах. Хоч часто не знаючи що і парфумована вода теж може триматись до 12 годин, ми віддаємо перевагу їй ,а не туалетній воді. Хоч різниця більш в інтенсивності запаху ,а тривалості. Парфумерна вода з’явилася в 1980-і роки, коли були модними яскраві, агресивні, здалеку заявляють про себе аромати. На зміну флаконах-Сплеш і звичкою наносити парфум по крапельці прийшли флакони з розпилювачами, які рясно «поливали» своїх власників згідно модним тенденціям.

·   PARFUM АБО EXTRAIT DE PARFUM (парфуми) – 20-40% або більше, ароматичних речовин відносно до спирту. Це чистий парфум, екстракт або духи з концентрацією запашних речовин від 20 до 40%. За даними Міжнародної парфумерної асоціації IFRA, заснованої в 1973 році, стандартна концентрація в парфумах ближча до 20%, ніж до 40%. Продукти в форматі Extrait de Parfum випускаються в невеликих флаконах і коштують дуже дорого, тому зустрічаються все рідше і рідше.

Завдяки високому вмісту запашних речовин, духи «сидять» ближче до тіла і саме цей вид концентрації ароматичних речовин дійсно довго тримається в порівнянні з іншими формами, що містять більше спирту. Extrait de Parfum є найбільш дорогоцінної версією аромату, тому при його створенні використовуються кращі парфумерні матеріали. В наші дні екстра-версії ароматів випускаються найчастіше лімітованими виданнями, і їх важко знайти.